Gold AG publikon videoklipin “Plumbi”

Mediale Vip

Gold AG publikon videoklipin “Plumbi”

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 18:13
Gold AG

Këngëtari dhe autori i shumë këngësh të njohura Arian Agushi Gold AG ka publikuar vide-klipin e këngës së tij më të re “Plumbi”.

Kjo vjen pak ditë pasi Gold AG së bashku me Shyhrete Behlulin publikuan videoklipin "Për Hajr Gjyshe".

Gjatë këtij viti Gold AG ka publikuar një sërë videoklipesh si "Malli i Vendlindjes", "Jem Ilira, Jem Teuta", në bashkëpunim me Nikollë Nikprelaj, "Prej Kur Ka Le Dielli", në bashkëpunim me Ismet Bexhetin, "Era Ramazan" së bashku me Adem Ramadanin dhe "Flaka E Maleve", në bashkëpunim me Rifat Berishën.

Ja kënga:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat