Morena rikthehet për të joshur me pozën e re

Mediale Vip

Morena rikthehet për të joshur me pozën e re

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 20:33
Morena Taraku

Morena Taraku është rikthyer për të tërhequr vëmendjen e fansave përmes një poze të re të publikuar në Instagram.

Modelja e shndërruar në këngëtare numëron mbi 1.2 milion ndjekës në këtë rrjet social, ku të gjithë i presin me kërshëri postimet e reja.

Dhe derisa jemi në sezonin e bikinive, ajo është kujdesur në shumë raste që të mahnite me pozat e shpërndara.

Gjatë të dielës, Morena e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar nga pishina.

Bukuroshja është e veshur me bikini bardh e zi, derisa fokusi është te pjesa e pasme e trupit të saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat