“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Mediale Vip

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 22:33
Dhurata Dora dhe Maitre Gims

Këngëtarja shqiptare ka publikuar duetin me këngëtarin e njohur Maitre Gims.

Dhurata Dora dhe Maitre Gims, realizuan këngën “Only You”, që është publikuar në kanalin YouTube.

Kënga është shoqëruar edhe me videoklip, i cili është xhiruar në ishujt e Maldives.

Klipi dhe kënga po pëlqehen tejet shumë si nga publiku shqiptar edhe aj i huaji, pasi projekti muzikor.

“Only You” tashmë ka arritur të mbledhë mbi 20 milionë klikime brenda disa ditësh pas publikimit.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat