Fero nuk ndjen konkurrencë, së shpejti vjen befasia e madhe nga ai

Mediale Vip

Fero nuk ndjen konkurrencë, së shpejti vjen befasia e madhe nga ai

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 00:07
Fero

Reperi nga Gjilani është duke bërë ‘boom’ me secilën këngë.

Ai po dëgjohet në çdo vend ku ka shqiptar, duke qenë edhe ndër këngëtaret më të kërkuar për mbrëmje muzikore.

Pasi është hapur sezona e verës, ai ka nisur t’i mbajë koncertet duke mbledhur numër të madh të fansave.

Por befasitë nga ai nuk kanë të ndalur.

Burime të Indeksonline kanë zbuluar se Fero së shpejti do të publikoi këngën e re e cila pritet të jetë hit veror.

Siç duket edhe kjo verë do të jetë shumë e nxehtë dhe e pa konkurrencë për gjilanasin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat