Dafina Zeqiri së shpejti me album të ri?

Mediale Vip

Dafina Zeqiri së shpejti me album të ri?

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 08:47
Dafina Zeqiri

Këngëtarja ka paralajmëruar albumin e saj “Dafinë moj” vitin e kaluar.

Megjithatë, si pasojë e pandemisë ajo nuk ka pasur mundësi ta hedh në treg.

Dhe, së fundmi Dafina Zeqiri përmes një storie të publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram ka ngacmuar fansat e saj duke iu dhënë një sinjal për albumin.

“A duhet ta publikojë albumin pas verës”?, iu ka parashtruar pyetjen fansave e cila sigurisht se ka marrë shumë përgjigje pozitive.

Sidoqoftë, artistja e hitit “Amazing girl”, nuk zbuloi detaje tjera vetëm se mund të aludohet se tashmë ka përfunduar përgatitjen e albumit.

Ndryshe, “Pa ty” është projekti i fundit muzikor i Dafinës në bashkëpunim me Mumën e cila është realizuar si remix.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat