Mevlani në faj për ndarjen nga Ledjana, ‘Unë e kam fajin’

Mediale Vip

Mevlani në faj për ndarjen nga Ledjana, ‘Unë e kam fajin’

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 09:32
Ledjana dhe Mevlani

Mevlan Shaba, ish-konkurrent i Përputhen ditën e sotme ka folur pas kaq kohësh për ndarjen e tij nga Ledjana, duke e ka marrë vetë përsipër fajin.

I pyetur nga gazetari se pse i është lënduar zemra, Mevlani tha: “Nga mendtë e mia se vajzat nuk kanë faj. Unë e kam fajin”.

“Domethënë fajin për të gjitha ato që ndodhën me Ledjanën e ke ti?”, u pyet Mevlani.

“Nuk e di për cilën e ke fjalën ti, por në përgjithësi në jetën time jap shumë e marr pak. Kjo është gabim”, u përgjigj ish-konkurrenti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat