Dua Lipa dhe Anwar Hadid festojn dy vjetorin e lidhjes

Mediale Vip

Dua Lipa dhe Anwar Hadid festojn dy vjetorin e lidhjes

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 11:03
Anwar Hadid dhe Dua Lip

Dyshja kanë njoftuar se festojnë dy vjetorin e njohjes.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid, kanë ndarë disa momente romantike me njëri-tjetrin derisa kanë zbuluar se festojnë dy vjetorin e lidhjes.

Modeli dhe këngëtari, Anwar ka postuar një fotografi në storien e tij në Instagram teksa ka shkruar fjalë dashurie në dedikim për Duan.

“Dy vite me këtë zonjën e dashur m’i ke ndriquar ditët. Të dua”, ka shkruar Anwar në fotografi.

Ndërsa, Dua Lipa nuk ka hezituar të postojë imazhe në krahë të partnerit duke i shprehur dashurinë dhe se është tejet e lumtur për dy vjetorin e lidhjes.

“Urime, urime dy vjetorin, të dua”, kanë qenë fjalët e Duas drejt të dashurit të saj.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat