Enca dhe Bearti në hotel të njëjtë?

Mediale Vip

Enca dhe Bearti në hotel të njëjtë?

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 12:58
Enca dhe Bearti

Këngëtarja siç duket është duke përgatitur një befasi për fansat me ish-konkurrentin e Përputhen.

Kjo pasi ditë më parë, ajo ndau një imazh në përqafim të Beartit të cilin ia kishte fshehur fytyrën.

Ndërsa sot, Enca ka postuar fotografi të saj dhe të ish-protagonistit në storie në Instagram.

Ajo ka publikuar një imazh para pasqyrës derisa shihet e veshur me veshje provokuese duke venë në dukje pasuritë e saj trupore.

Ndërkohë, Beart Rexhepi nga ana tjetër shihet i zhveshur në pjesën e sipërme teksa pin një gotë shampanjë dhe mund të aludohet se dyshja janë në të njëjtin hotel.

Ndryshe, Enca Haxhiu nuk ka zbuluar ende se cilat është arsyeja e shoqërimit të saj me ish të dashurin e Tea Trifonit.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat