Luana Vjollca vjen me paraqitje tejet tërheqëse

Mediale Vip

Luana Vjollca vjen me paraqitje tejet tërheqëse

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 18:06
Luana Vjollca

Luna ka pozuar për kamerën mjaft joshëse.

Luana vjollca është një ndër prezantueset joshëse të televizionit shqiptar.

Moderatorja dhe këngëtarja e dashur është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon 2 milionë ndjekës.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe me rroba të përditshme ku vëmendjen e morën linjat trupore të Luanës, e cila ishte veshur me ngjyrë jeshile të cilat i kishte kombinuar me çantë Versace ngjyrë portokalli.

Fotografitë u pritën mjaft mirë nga ndjekësit e Luanës ku komentuan pozitivisht paraqitjen e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat