Arta Bajrami paralajmëron projektin e radhës

Mediale Vip

Arta Bajrami paralajmëron projektin e radhës

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 18:11
Arta Bajrami

Këngëtarja po rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Arta Bajrami ka dhënë lajmin e shumëpritur për fansat e saj, të cilët prisnin projekt të ri nga ajo.

Me anë të një postimi, këngëtarja ka bërë të ditur se projekti i radhës do të jetë një baladë.

Në Instastory ajo pyeti fansat e saj se nëse ata do të donin të dëgjonin ndonjë baladë nga ajo.

Image

Projekti i fundit muzikor nga Arta Bajrami titullohet “Halita” dhe e solli në duet me Don Arbas. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat