​Edhe në moshën 74-vjeç, Stallone s’heq dorë nga ushtrimet

Mediale Vip

​Edhe në moshën 74-vjeç, Stallone s’heq dorë nga ushtrimet

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 18:46
Sylvester Stallone

Aktori hollivudian Sylvester Stallone nuk heq dorë nga pamja e tij fizike as në moshën 74-vjeç.

Kontribuues për këtë është fakti që ai ushtron intensivisht në palestër dhe ai ndau një nga sesionet e tij të stërvitjes me pesha të rënda me fansat në mediat sociale.

“Mirëmëngjesi ‘vështirë’!

Po shkojmë me forcë deri në fund”, shkroi ai në përshkrimin poshtë videos.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat