Fifi publikon imazhet me dukje natyrale nga pushimet

Mediale Vip

Fifi publikon imazhet me dukje natyrale nga pushimet

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 19:10
Fifi

Këngëtarja joshi me fotografinë e postuar së fundmi.

Fifi është këngëtarja e dashur për publikun e cila me paraqitjet e fundit po merr shumë vëmendje.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku sjell fotografi apo video nga përditshmëria dhe karriera muzikore.

Fifi së fundmi ka postuar një imazh në profilin e saj të Instagramit ku dukej mjaft tërheqëse duke pozuar për kamerën.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Ajo erdhi me një veshje të thjeshtë dhe me grim të lehtë në fytyrë i cili i përshtatej mjaft shumë asaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat