Sara tregon se ka bërë trupin peshk

Mediale Vip

Sara tregon se ka bërë trupin peshk

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 23:24
Sara

Që nga dita kur është bërë nënë për herë të parë, Sara Hoxha është përkujdesur mjaft shumë për vetën.

Ajo me pozat e shumta që bën për ndjekësit, në çdo situatë duket perfekte.

Në të shumtën e kohës kalon në lajm, dhe gjithmonë duket tërheqëse në mënyra të ndryshme.

Por, ajo që bie më shumë në sy, janë kilogramët që ka humbur Sara pas lindjes së vajzës.

Me përkushtimin e madh tek vetja, trupi i saj tani duket si peshk.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat