Tayna ndryshon në pamje, nuk njihet

Mediale Vip

Tayna ndryshon në pamje, nuk njihet

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 16:10
Tayna

Tayna ka bërë tjetër ndryshim në pamje.

Rep-artistja Tayna ka reaizuar tjetër ndryshim në dukje, teksa ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Me anë të një postimi, Tayna u shfaq me flokë ngjyrë vjollcë, ndërsa kishte veshur një kostum të ngushtë, i cili ia theksonte format trupore.

Me flokë të shkurtra e me ngjyrë vjollce, reperja mezi njihej dhe tregoi edhe një herë se guxon të eksperimentojë me dukjen.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Tayna mbetet “Ti harro”, të cilin e solli në bashkëpunim me Azetin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat