Sofia Vergara dhe Joe Manganiello festojnë 7 vjetorin e takimit të parë!

Mediale Vip

Sofia Vergara dhe Joe Manganiello festojnë 7 vjetorin e takimit të parë!

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 19:44
Sofia Vergara dhe Joe Manganiello

Aktorja seksi Sofia Vergara dhe aktori Joe Manganiello janë martuar në 2015.

Por çifti nuk feston vetëm përvjetorin e ditës së martëses, por dhe ditën e takimit të tyre të parë.

Në një postim në rrejtin social të Instagramit, Sofia ka uruar në gjuhën spanjolle bashkëshortin e saj me fjalët e ëmbla:

”Gëzuar ditën e takimit tonë të parë @joemanganiello, ❤️❤️❤️ 7 vite 😍😍😍😍😍 të duaaaa”, duke ndarë gjithashtu dhe disa imazhe nga darka e përgatitur për këtë rast.

Sofia kishte veshur një fustan me motive floreale dhe Joe kishte kompletuar veshjen e tij me një palë çizme me motive leopardi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat