Zaimina Vasjari mahnit me dukjen në ditëlindjen e saj

Mediale Vip

Zaimina Vasjari mahnit me dukjen në ditëlindjen e saj

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 21:40
Zaimina Vasjari

Zaimina mbush 34 vjet jetë.

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari sot shënon një datë të rëndësishme në kalendarin e saj.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe mbush 34 vjet jetë, ndërsa për ndjekësit e saj solli fotografi nga ndeja që ka organiauar për këtë rast.

“Shumë urime për mua”, shkruan Zaimina në një video gjatë përgatitjes për ndejë, teksa tregonte gishtin e mesit para kamerës.

Në fotot e tjera të shkrepura nga ndeja, Zaimina dukej tërheqëse e veshur me fustan të bardhë e të shkurtër.

Ajo kishte lidhur flokët lart dhe dukej në formën më të mirë të mundshme në këtë 34-vjetor.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat