Teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”, Khloe thekson trupin në veshjen e ngushtë

Mediale Vip

Teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”, Khloe thekson trupin në veshjen e ngushtë

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 23:06
Khloe

Khloe pozoi pranë veturës super-luksoze.

Ylli televiziv Khloe Kardashian ka publikuar disa imazhe të reja, me të cilat bëri që e gjithë vëmendja të kthehet tek ajo.

Në ato foto, Khloe pozoi e veshur me një kostum të ngushtë, në të cilin vuri në pah linjat e përsosura trupore.

Këto imazhe, bukuroshja zgjodhi që t’i realizojë pranë veturës së saj luksoze të tipit “Rolls Royce”.

Khloe mori poza joshëse para aparatit, duke vënë në pah të pasmet në pothuajse secilën fotografi.

Pas kësaj, ajo publikoi foto me nënën dhe motrat, për të njoftuar se ribashkimi i “KUWTK” transmetohet sonte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat