Capital T ushtron edhe në pushime

Mediale Vip

Capital T ushtron edhe në pushime

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 00:41
Capital T

Reperi Capital T pas suksesit me këngën e fundit, ka vendosur që t’i shijojë edhe disa ditë të mira pushimi në bregdetin turk.

Ai po relaksohet në plazh para fillimit të mbrëmjeve muzikore, teksa nuk kanë munguar fotografitë e tij nga plazhi.

Në fotografitë e fundit të shkrepura nga resorti ku po qëndron, reperi tregoi se as atje nuk i lë anash ushtrimet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo)

 

Ai njihet si person i përkushtuar shumë ndaj palestrës, andaj ka arritur të ketë fizikun e dëshiruar.

Projekti i fundit muzikor nga Capital T mbetet “Magji”, të cilin e solli në bashkëpunim me Kiddën dhe mori mbi 4 milionë klikime në YouTube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat