Ronela Hajati ndan imazhe me dukje tërheqëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Mediale Vip

Ronela Hajati ndan imazhe me dukje tërheqëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 13:48
Ronela Hajati

Këngëtarja duket mjaft bukur në postimin e fundit.

Ronela Hajati është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe publikon vazhdimisht imazhe të cilat marin vëmendjen e publikut.

Në postimin e fundit ajo duket tërheqëse teksa ajo i ka kushtuar vëmendje paraqitjes mjaft shumë, duke ndarë pamje nga prapaskenat e klipit muzikor nga dueti me reperin  e njohur shqiptar Vig Poppa.

“Alo”, titullohet kënga e re e Ronelës nga albumi “Rron”, e cila pritet të publikohet më 20 qershor bashkë me videoklip.

Bashkëpunëtorët e këngëtares në këtë projekt janë Cekic Beatz, Max Productional dhe Eri Dee.

“Unë apo unë? Kush po e pret “ALO” këtë të dielë?”, shkroi Ronela në mbishkrimin e fotografive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat