Në platforma digjitale lansohet “1 Mijë Vjet” nga Luana Vjollca

Mediale Vip

Në platforma digjitale lansohet “1 Mijë Vjet” nga Luana Vjollca

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 15:52
Në platforma digjitale lansohet “1 Mijë Vjet” nga Luana Vjollca

Luana Vjollca po rikthehet me projektin e ri muzikor.

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca, tash e disa kohë ka paralajmëruar këngë të re.

Këngëtarja ka lansuar projektin e shumëpritur “1 Mijë vjet” në platforma digjitale, menjëherë pas lajmit se ajo tashmë ka bërë ëndrrën e saj realitet dhe i është bashkuar tashmë “Sony Music”.

Luana lajmin e rëndësishëm e dha në Instagram ku ndau një fotografi në të cilën shfaqej plot stil e veshur me një fustan të zi e ulur në tokë.

“Më në fund mund të ndaj me ju këtë ëndërr. Kaq e lumtur të njoftoj se tani jam pjesë e SONY MUSIC INDUSTRY !!!! Mama ja dola per te dyja ne.”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat