Luana sapo ka lansuar projektin më të ri muzikor

Mediale Vip

Luana sapo ka lansuar projektin më të ri muzikor

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 18:38
Luana sapo ka lansuar projektin më të ri muzikor

Pas një pauze disamujore, këngëtarja Luana Vjollca është rikthyer me një këngë të re.

“1 mijë vjet”, titullohet kënga e re e Luanës, e shoqëruar edhe me videoklip, ku shfaqet atraktive e veshur në të bardha.

Për tekstin dhe melodinë u kujdes Yll Limani, mix/masterin e bëri Lorenc Aliaj, kurse videoklipi është punuar nga Imagine Films.

Producent i kësaj kënde ishte Rzon dhe Pllumb.

Më poshtë mund ta dëgoni këngën e re të Luana Vjollcës me titull “1 mijë vjet”, e cila vjen pak kohë pasi nënshkroi kontratë me Sony Music.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat