Gold AG tregon muskujt nga palestra

Mediale Vip

Gold AG tregon muskujt nga palestra

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 14:17
Gold AG

Reperi Gold AG i është rikthyer palestrës pas një pauze dhe menjëherë ndau me ndjekësit imazhe në rrjete sociale.

Artisti, u fotografua në palestër teksa kishte filluar t’i bënte disa ushtrime dhe shkruan “Ja nisëm”.

Goldi duket se po mbledh energji për fillimin e koncerteve e dasmave pas pauzës së gjatë të shkaktuar nga pandemia.

Ai mbrëmë kishte mbajtur një dasmë në Preshevë, kurse në rrjete sociale publikoi video nga performanca e tij.

Gold AG gjatë këtyre muajve ka qenë shumë aktiv edhe me projekte të reja muzikore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat