Luana Vjollca ndan imazhe nga prapaskenat e videoklipit të ri

Mediale Vip

Luana Vjollca ndan imazhe nga prapaskenat e videoklipit të ri

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 18:42
Luana Vjollca

Luana ka ndarë disa imazhe nga prapaskenat e “1 Mijë Vjet”.

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca, tash e disa kohë ka paralajmëruar këngë të re.

Këngëtarja ka lansuar projektin e shumëpritur “1 Mijë vjet” në platforma digjitale, menjëherë pas lajmit se ajo tashmë ka bërë ëndrrën e saj realitet dhe i është bashkuar tashmë “Sony Music”.

Ajo ka ndarë imazhet e realizuara teksa po xhironte klipin e ri muzikor i cili disa orë pas publikimit filloi të pëlqehet nga fansat shqiptar dhe ata ndërkombëtarë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat