Vogëlushi nga Suhareka merr gjithë vëmendjen

Mediale Vip

Vogëlushi nga Suhareka merr gjithë vëmendjen

Më: 21 korrik 2021 Në ora: 00:09
Vogëlushi nga Suhareka

Tashmë këngëtarët e estradës kanë filluar me koncerte në qytete të ndryshme, dhe agjenda e tyre pas një pauze mbi një vit po del të jetë mjaft e ngjeshur.

Ermal Fejzullahu sonte performoi edhe në një nga kafiteritë e qytetit të Suharekës.

Ndonëse vendi ishte i mbushur plot me adhurues të muzikës së këngëtarit, ishte një vogëlush nga qyteti i Suharekës ai i cili mori vëmendjen e Ermalit dhe njerëzve që ishin të pranishëm aty.

Madje, edhe vet ai ka publikuar një video të këtij djaloshi teksa i bie instrumentit “sint”, e ndërsa performanca e tij ka bërë që ai të fitojë edhe “bakshish” në këtë ndejë.

 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat