Ava Max publikon “Every Time I Cry”

Mediale Vip

Ava Max publikon “Every Time I Cry”

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 09:33
Ava Max

Ajo ka lansuar projektin e radhës.

Ava Max, sjelli këngën e re me videoklip dhe e publikoi në platforma sociale.

Kënga ‘Every Time I Cry’ është kompozuar dhe shkruar nga Caroline Pennell, Lauren Aquilina, Sean Myer, Henry Walter dhe vet këngëtarja.

Ndryshe,  Amanda Koçi, vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore dhe të shijojë suksesin e albumit ‘Heaven and Hell’.

Kujtojmë se, kënga paraprake nga Max është ‘My Head & My Heart”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat