Dua Lipa ndalet edhe në Muzeun ‘Gjergj Kastrioti-Skënderbeu’

Mediale Vip

Dua Lipa ndalet edhe në Muzeun ‘Gjergj Kastrioti-Skënderbeu’

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 15:34
Dua Lipa me familjen e saj

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa në vizitën e saj në Shqipëri, është ndalur edhe në Muzeun ”Gjergj Kastrioti Skënderbeu”.

Lajmi u bë i ditur në faqen zyrtare të Muzeut, ku theksohej se ishte kënaqësi që Dua Lipa dhe familja e saj vizituan këtë Muze.

”Kënaqësi që patëm si vizitore në Muzeun Gjergj Kastrioti Skënderbeu, Dua Lipa-n dhe familjen e saj”.

Image

Kështu theksohet në postimin e faqes zyrtare të Muzeut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat