Cardi B zbulon arsyen pse nuk do të bëjë një ‘baby shower’ për fëmijën e dytë

Mediale Vip

Cardi B zbulon arsyen pse nuk do të bëjë një ‘baby shower’ për fëmijën e dytë

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 16:09
Cardi B

Cardi B nuk dëshiron shumë festa këto kohë.

Gjatë një interviste të drejtpërdrejtë në radio, reperja shtatzënë, shpjegoi pse nuk do të organizojë nje baby shower pëe fëmijën saj të dytë, me partnerin Offset.
 
"Unë nuk do ta bëj një baby shower, kjo është arsyeja edhe pse unë e bëra ditëlindjen e Kulture vërtet, vërtet të madhe," tha ajo. "Më duket diçka e mbingarkuar nëse bëj edhe një baby shower tani, fill pas ditëlindjes së Kulture. Thjesht të shoh të njëjtët njerëz përsëri..”

Cardi dhe Offset së fundmi festuan ditëlindjen vajzës së tyre, më 10 korrik me një party të bujshme me temë përrallash.
 
Vëmendje të madhe mori dhurata që Cardi B i bëri vajzës së saj, një varëse me diamante me vlerë 150 mijë $.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat