Kida kërkon ‘vëmendje’

Mediale Vip

Kida kërkon ‘vëmendje’

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 21:52
Kida

Këngëtarja e njohur, Kida ka marë vëmendjen me pozat e fundit ku i shfaq linjat trupore.

Artistja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku publikon fotografi dhe video të ndryshme për ndjeksit.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku e zbulon belin e hollë dhe barkun e formësuar.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida)

Bukuroshja në mbishkrimin e fotografive ka shkruar, “Vëmendje”, e po që i duhet kushtuar kjo asaj duke parë se mjaft në formë të mirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat