Anita dhe Ramush Haradinaj shijojnë jetën e natës

Mediale Vip

Anita dhe Ramush Haradinaj shijojnë jetën e natës

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 10:14
Anita dhe Ramush Haradinaj

Mbrëmë Elvana Gjata performoi në një nga klubet më të reja në vend “VENOM”.

Përveç pjesëmarrjes së madhe të adhuruesve të muzikës së saj, aty u pa edhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj së bashku me bashkëshorten e tij, Anitën.

Ka qenë Anita ajo e cila ka publikuar fotografi së bashku me Elvanën dhe Haradinajn.

Image

“Me shpirtin e shpirtit”, shkruan Anita në fotografinë e publikuar.

Theksojmë se Anita e ka treguar gjithmonë se është një fanse e zjarrtë e muzikës së Elvana Gjatës, ku pothuajse në çdo mbrëmje të saj në Prishtinë apo Tiranë ajo është prezente.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat