Elvana ka disa fjalë për Melindën

Mediale Vip

Elvana ka disa fjalë për Melindën

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 11:33
Elvana Gjata dhe Melinda Ademi

Këngëtarja Melinda Ademi me intervistën e saj në “NIN” ka pushtuar rrjetet.

Ajo është komplimentuar për sinqeritetin dhe emocionin që transmetoi përmes rrëfimit të saj ekskluziv.

E buja e intervistës ka mbërritur deri tek koleget e saj.

Për përgjigjen në “Haje ose thuaje” të Melindës, ka reaguar Elvana, e cila ishte e përzgjedhura e reperes si këngëtarja e preferuar e saj nga diskografia shqiptare.

“Shumë dashuri për ty. Vazhdo kështu” – është shprehur Elvana në anglisht.

Një bashkëpunim mes vajzave? Do ishte super po të konkretizohej në të ardhmen. Ku i dihet! Le të shërbejë kjo intervistë për këtë qëllim. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat