Arta Nitaj pozon si një zonjë e vërtetë!

Mediale Vip

Arta Nitaj pozon si një zonjë e vërtetë!

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 15:21
Arta Nitaj

Arta Nitaj është njëra ndër fytyrat publike më të komentuara të show bizit shqiptar.

Kjo për shkak dukjes, formave trupore që ajo ka e që e bëjnë atë të duket gjithmonë bukur e tejet elegante.

Ndërkaq çdo postim i saj kthehet në kryefjalën e mediave rozë duke u komentuar kështu nga të gjithë.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi me një foto që Arta ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, ajo që ka rënë në sy është se ajo ka pozuar si një zonjë me një fustan të thjeshtë.

Arta po duket thjeshtë dhe shumë klasike. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat