Luana Vjollca ka ndarë foto të reja në Instagram

Mediale Vip

Luana Vjollca ka ndarë foto të reja në Instagram

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 16:51
Luana Vjollca

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është një ndër më të kërkuarat të publikut.

Ajo së fundmi ka ndarë imazhe të reja në Instagram ku tregoi se ajo ka filluar pushimet.

Ajo në fotografitë e ndara ku shihet e veshur me bikini të ngjitur pas trupit i zbuloi format trupore dhe këmbët e gjata.

Pas publikimit të pamjeve fansat e prezantueses komentuan paraqitjen joshëse të Luanës mjaft shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat