Me këtë datë publikohet traileri i sezonit final të “Money Heist”

Mediale Vip

Me këtë datë publikohet traileri i sezonit final të “Money Heist”

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 17:32
“Money Heist”

Traileri i sezonit 5 të Money Heist do të publikohet brenda një jave të hënën, 2 gusht, ka njoftuar Netflix.

Sezoni i pestë i ardhshëm do të jetë edhe sezoni i fundit për seritë spanjolle të Álex Pina – i njohur si La casa de papel për shikuesit spanjishtfolës i cili është seriali i dytë origjinal jo-anglez më i popullarizuar i të gjitha kohërave, vetëm pas Lupin.

Netflix njoftoi datën e lëshimit të 2 gushtit për trailerin e parë të sezonit 5 Money Heist në kanalet e tij të mediave sociale të hënën në mbrëmje, së bashku me një promovues 21 sekondësh që tregon profesorin të lidhur me zinxhirë dhe në duart e inspektorit Alicia Sierra.

Sezoni i pestë dhe i fundit 5 është i ndarë në dy pjesë me pesë episode, me “Vëllimi 2” që vjen në fund të vitit më 3 dhjetor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat