Ju prezantojmë Fuli, shumë shpejt një super projekt

Mediale Vip

Ju prezantojmë Fuli, shumë shpejt një super projekt

Nga: Maksim Gjoka Më: 28 korrik 2021 Në ora: 19:51
Florjan Hyseni

Në art ka preferuar të quhet Fuli e emri i tij i vërtetë është Florjan Hyseni.

Artisti i ri por që ka 7 vjet që merret me muzikë ka gati një supet projekt ku do të vijë në bashkëpunim me shokun e tij Aleh.

Fuli pikërisht këtë tê premte ka paralajmëruar lansimin e videos e ku në mini videon shihet se do të jetë një super këngë e zhanrit street-rap.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fuli (@fuli.53)

Mësojmë se reperi i talentuar jeton në Zvicër në kantonin Thurgau por me origjinë është nga Kosova. Kënga do të titullohet "Trilla" dhe pritet me mjaft interes nga të gjithë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat