Një këngë ritmike e sjellë Lule

Mediale Vip

Një këngë ritmike e sjellë Lule

Nga: Maksim Gjoka Më: 28 korrik 2021 Në ora: 19:55
Lule

Projekti muzikor i punuar nga Granit Gashi dhe Dardy Massive Production dhe tekst nga vet këngëtarja Lule.

Videoklipi i punuar nga Time Pictures e sjellë këngëtaren e re shumë atraktive në skenë këtë verë.

Ky është projekti i tretë i publikuar nga Lule pas këngëve Natë e ditë dhe Forghet me, hite këto të cilat për një kohë të shkurtë kanë grumbulluar shumë klikime.

Kënga e re titullohet Bebe dhe e sjellë Lulen shumë të freskët.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat