E ndaloi bashkëshortin të udhëtojë në hapësirë, por Mila Kunis i ka rënë pishmanit

Mediale Vip

E ndaloi bashkëshortin të udhëtojë në hapësirë, por Mila Kunis i ka rënë pishmanit

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 20:49
Ashton Kutcher dhe Mila Kunis

Mila Kunis ishte shtatzënë kur i kërkoi bashkëshortit të shesë biletën për në hapsirë.

Në një pronocim për ‘People’, aktorja pranoi se në fillim e priti shumë mirë lajmin, por gjërat ndryshuar kur erdhën në jetë fëmijët e tyre.

“Isha emocionale në atë periudhë. I thash që nuk mund të më linte mua dhe fëmijët. Kisha frikë mos vdiste, apo dicka e keqe i ndodhte dhe ja mbusha mendjen. Por tani e kujtoj si diçka egoiste. Ashtu u tregova. Ai hoqi dorë direkt, por tani është vonë. Tani patjetër do e kishte lejen”, u shpreh ajo.

Me pak fjalë, nëse Ashton Kutcher e rimendon blerjen e biletës do e ketë mbështetjen e gruas.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat