Ana Cheri ka ngacmuar ndjekësit me paraqitjen e fundit

Mediale Vip

Ana Cheri ka ngacmuar ndjekësit me paraqitjen e fundit

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 21:10
Ana Cheri

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish.

Ana qëndron si modelet më të komentuara duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

Ajo pozon me rroba banje apo veshje palestre duke joshur ndjekësit e saj mjaft aktiv.

Së fundmi modelja solli disa fotografi ku shihej e veshur me bikini të cilat ishin mjaft të vogla dhe thuajse i zbuluan edhe pjesët intime teksa shfaqej e shtrirë në plazh duke pozuar nga prapa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat