Sipas Arbnora Ademaj ky mund të jetë kryetari më i mirë i Pejës

Mediale Vip

Sipas Arbnora Ademaj ky mund të jetë kryetari më i mirë i Pejës

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 22:54
Arbnora Ademaj

PDK tashmë ka zyrtarizuar kandidatin e saj për Pejën, e që është Astrit Ademaj.

Përkrahje publike për këtë kandidat ka bërë edhe aktorja, Arbnora Ademaj.

Ajo ka thënë se Peja ka nevojë për njerëz si Astriti

I cili ka një ekip dhe energji shumë të mirë dhe që mund të jep shumë për vendlindjen e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat