Kryetari i Gjilanit dhe partnerja e tij kanë pozuar me veshje elegante

Mediale Vip

Kryetari i Gjilanit dhe partnerja e tij kanë pozuar me veshje elegante

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 23:16
Lutfi Haziri me gruan

Lutfi Haziri njihet për aktivitetin e tij të shpeshtë në rrjete sociale.

Ndërsa këtë herë Mika, vendosi të tregojë se ajo dhe bashkëshorti i saj, Lutfiu janë veshur dhe rregulluar bukur për një rast special.

Kryetari i Gjilanit erdhi me një kostum të zi klasik ndërsa ajo që mori vëmdnejn ishte Mika, e veshur me një fustan elegant ngjyrë floriri.

Si dhe e rregulluar mjaft bukur deri në çdo detaj.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat