Paris Hilton demanton thashethemet se ajo është shtatzënë

Mediale Vip

Paris Hilton demanton thashethemet se ajo është shtatzënë

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 23:16
Paris Hilton

Paris Hilton ka mohuar pretendimet se është shtatzënë pasi u raportua se ajo ishte duke pritur fëmijën e saj të parë me të fejuarin Carter Reum.

Çifti, i cili do të martohet këtë vit, u fejuan ndërsa festuan ditëlindjet e tyre në një ishull privat në shkurt.

Paris shkroi në Twitter për të hedhur poshtë thashethemet e shtatzënisë. Në cicërimë, ajo ndau një lidhje me një pjesë të re të podkastit të saj This Is Paris të titulluar: "Kjo është ... Unë jam shtatzënë??"

Gjatë klipit prej 11 minutash, Paris vazhdoi të mbyllte thashethemet - pasi fillimisht bëri shaka se ajo po pret treshet.

"Unë gjithashtu u zgjova me rreth 3.000 tekste, të gjithë iPhone-t e mi po fryjnë - të pesë ata - të gjithë më urojnë urime dhe aq të lumtur për mua," tha ajo në podcast. "Kam dëgjuar nga njerëz nga të cilët nuk kam dëgjuar prej vitesh."

"Është një ditë e ngarkuar sot kështu që nuk i jam përgjigjur askujt akoma, por po, jam shtatzënë me treshe," tha ajo duke qeshur. "Jam shumë e emocionuar për mëmësinë."

Ylli i Simple Life pastaj vazhdoi të vendosë rekordin, duke u thënë fansave se ajo nuk është ende shtatzënë dhe po pret deri pas martesës për të krijuar një familje.

"Po bëj shaka. Unë nuk jam shtatzënë, "shpjegoi ajo. "Unë jam duke pritur deri pas dasmës."

Pavarësisht mohimit të thashethemeve të shtatzënisë, Hilton e bëri të qartë në podcast se ajo është e etur për të krijuar një familje në të ardhmen e afërt, duke shtuar: "Mezi pres të kem fëmijë në 2022."

Ajo madje vazhdoi të zbulojë se nëse ka një vajzë, shpreson ta quajë Londër.

"Kjo ka qenë gjithmonë ëndrra ime, që kur isha një vajzë e vogël," rrëfeu ajo. "Një ditë kur kisha një vajzë, ajo do të quhej Londër sepse unë thjesht e dua Londrën dhe Parisin së bashku."

Thashethemet e shtatzënisë erdhën vetëm gjashtë muaj pasi Parisi u hap për fillimin e trajtimit të fekondimit in vitro në janar.

Gjatë një episodi të The Trend Reporter me podcast Mara në fillim të këtij viti, trashëgimtarja e hotelit zbuloi se mikesha e saj e vjetër Kim Kardashian, e cila ka mirëpritur dy fëmijë përmes nënën surrogate, e prezantoi atë me trajtimin IVF.

"Kim është në fakt ajo që më tha për këtë. Unë as nuk dija asgjë për të, "tha ajo në atë kohë. "Jam e lumtur që ajo më tha atë këshillë dhe më prezantoi me mjekun e saj."

Sidoqoftë, si një emër i vjetër në industri, Paris Hilton sigurisht që nuk është i huaj për thashethemet.

"Njerëzit gjithmonë krijojnë thashetheme," tha ajo gjatë klipit të podkastit. "Jam mësuar shumë me të në këtë pikë, duke qenë në industri për aq kohë."

40-vjeçarja më pas foli për atë se sa mirënjohëse është që ka platformën e saj për të kontrolluar narracionin e saj mes spekulimeve të rreme: "Sa herë që thuhet diçka dhe dua të them diçka për të, e kam këtë [podcast]," shpjegoi ajo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Paris Hilton (@parishilton)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat