Enca lanson sot këngën e re

Mediale Vip

Enca lanson sot këngën e re

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 11:41
Enca Haxhiu

Këngëtarja po sjell këngën e re muzikore.

Enca Haxhia ndonëse gjendemi në mes periudhë pandemie aspak nuk e ka ndalur punën për këngët e reja..

Këngëtarja së fundi ka postuar një video të cilën e ka realizuar klipin e këngës së re “Suavele”.

Ajo u shfaq tejet seksi në videoklip teksa lajmëroi se kënga dhe videoklipi do të publikohet sot ndonëse nuk zbuloi orën e lansimit në treg.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat