Elvana Gjata poston imazhe me kostumin rozë

Mediale Vip

Elvana Gjata poston imazhe me kostumin rozë

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 15:36
Elvana Gjata

Elvana Gjata erdhi joshëse në imazhet e reja.

Elvana Gjata është ndër këngëtaret e dashura të publikut e cila njihet për talentin dhe bukurinë fizike.

Ajo i jep rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme çdo herë, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një fotografi ku shihet me dukej mjaft elegante por ajo që morri vëmendjen e fansave ishte kostumi rozë i Elvanës me reçiptetat plot shkëlqim.

Këngëtarja u komentua mjaft shumë nga ndjekësit pozitivisht për veshjen dhe fotografitë interesante.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat