Dafina dhe Arilena po sjellin duetin e tyre, sjellin foto nga prapaskena

Mediale Vip

Dafina dhe Arilena po sjellin duetin e tyre, sjellin foto nga prapaskena

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 15:48
Dafina dhe Arilena

Ato janë ndër artistet më të dashura shqiptare të cilat gjithmonë sjellin këngë që pëlqehen mjaft shumë nga publiku.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqiri dhe Arilena Arën të cilët kanë paralajmëruar projektin e tyre muzikor i cili po vjen së shpejti.

Ishte Arilena ajo që postoi një fotografi ku shihen të dyja këngëtaret teksa pozojnë për kamerën.

“Ne nuk luajmë këtu..”, shkroi Arilena në mbishkrimin e fotografisë së publikuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat