Pozon si maneken Getoar Selimi në foto e re

Mediale Vip

Pozon si maneken Getoar Selimi në foto e re

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 22:50
Getoar Selimi

Ai është reperi që disi vuri bazën e rep skenës muzikore, duke sjell shumë këngë te cilat u shndërruan në hite.

Reperi po jeton në Tiranë, e kjo pasi të shoqen e ka nga atje.

Geti, së fundi ka ardh me një këngë hit e cila është në bashkëpunim me Stine dhe që ka goditur më të shpejtë.

Getoar Selimi nuk është nga ata këngëtar që e teprojnë me postime të shumta, e poza e fundit e tij është si prej modeli. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat