U tha se u zbulua i dashuri i Ana Kaurit, por vajza në foto është një tjetër

Mediale Vip

U tha se u zbulua i dashuri i Ana Kaurit, por vajza në foto është një tjetër

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 08:03
Ana

Ditën e sotme faqja “vipat e bllokut” publikoi një fotografi ku shihej një çift në momente shumë të afërta.

Mbishkrimi i fotografisë ku shkruhej Elton & Ana bëri të gjithë të mendojnë se u zbulua i dashuri misterioz i Ana 2 dhe çudia qëndronte tek fakti se djaloshi në foto është Elton Maksuti, ish-konkurrenti që pjesë e programit u bë muajt e fundit.

E pas këtyre lajmeve vërshuan komentet ku po flitet se vajza në foto është Ana Lleshi dhe jo Ana Kauri.

Pra pas lidhjes me Arjonin e pastaj Arsimin, Ana është lidhur me një tjetër djalosh nga programi?!

Se qa po ndodh mbetet të shihet!

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat