Tayna ka joshur fansat me pamjet e publikuara së fundmi

Mediale Vip

Tayna ka joshur fansat me pamjet e publikuara së fundmi

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 09:23
Tayna

Reperja Tayna është ndër të preferuarat e publikut shqiptar.

Ajo është aktive në rrjete sociale duke publikuar foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundi ajo u shfaq mjaft atraktive në Instagram me veshjen nga klipi i ri muzikor “Taka”. Reperja u paraqit në veshjen e shkurtër dhe të ngushtë me këmbën lart.

Paraqitja e saj u komentua mjaft shumë nga fansat duke e komplimentuar për pozën dhe linjat trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat