Lindsey Pelas në postimin e fundit vë në pah linjat trupore

Mediale Vip

Lindsey Pelas në postimin e fundit vë në pah linjat trupore

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 10:02
Lindsey Pelas

Lindsey Pelas ka ndarë disa pamje në Instagram.

Modelja amerikane, e cila njihet për linjat trupore perfekte ka postuar në rrjete sociale,.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, publikon video dhe foto ku shihet me veshje që i theksojnë linjat trupore.

Ndërsa kështu ka vepruar edhe së fundi me paraqitjen provokuese.

Ajo solli pamje të fytyrës edhe linjave trupore duke theksuar ato në mënyrën më të mirë të mundshme.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat