Shkurte Gashi prezanton motrën, ja si e uron për ditëlindje

Mediale Vip

Shkurte Gashi prezanton motrën, ja si e uron për ditëlindje

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 11:35
Shkurte Gashi me të bashkëshortin e saj

Shkurte Gashi gjithmonë është treguar e rezervuar sa i përket jetës së saj private.

Madje, këngëtarja edhe lajmin se u bë nënë e zbuloi edhe vet pasi u bë i ditur nga mediet.

Postimet e saj në rrjete sociale janë vetëm rreth projekteve muzikore dhe koncerteve.

Por, së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të motrës së saj, duke qenë se kjo e fundit po feston ditëlindjen.

“Urime mbrëresha ime motër’, ka shkruar Gashi.

Këngëtarja muaj më parë u bë nënë e një djali, ndërsa së bashku me bashkëshortin, Albert Nimanin bën daljen e parë publike javë më parë në një emision televiziv.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat