Megan Fox dukej më shumë se e kënaqur ndërsa shikonte të dashurin duke performuar

Mediale Vip

Megan Fox dukej më shumë se e kënaqur ndërsa shikonte të dashurin duke performuar

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 13:52
Megan Fox dukej me të dashurin

Megan Fox dukej më shumë se e kënaqur nga surpriza e të dashurit Machine Gun Kelly në Lollapalooza të Shtunën pasdite.

Aktorja 35-vjeçare rrezatonte nga veshi në vesh teksa shikonte këngëtaren e Bloody Valentine, 31 vjeç, duke shfaqur një shfaqje mjaft të egër në Grant Park.

Megjithëse MGK – emri i vërtetë Colson Baker – nuk u njoftua zyrtarisht në fletushkën e festivalit, ai ishte një surprizë e mirëpritur në ekstravagancën katërditore të muzikës.

Image

Megan kishte një pamje VIP të fazës Bud Light Seltzer Sessions ku MGK kishte planifikuar fshehurazi një shfaqje.

Ajo e shijoi setin me xhinse dhe një korse ngjyrë kafe të mëndafshtë që tregonte figurën e saj të jashtëzakonshme dhe një palë taka.

Aktorja e Trupit të Jennifer buzëqeshi dhe lëshoi ​​një valë teksa dukej e gëzuar të shoqëronte burrin e saj në një tjetër shfaqje të tij të egër.

Image

Ylli i rokut ishte prekur në Çikago me avion privat vetëm disa orë para setit të tij, ndërsa ai shkroi në mënyrë kriptike përmes një postimi në Instagram: ‘lexoni buzët e mia’ me një mikrofon dhe emoji të gojës me zinxhir.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat