Riniani i Përputhen publikon këngën e tij të parë

Mediale Vip

Riniani i Përputhen publikon këngën e tij të parë

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 14:33
Pamje nga videoja

Të gjithë ish konkurrentët e Pëpruthen i janë futur muzikës.

Pas Melisës, Mevlanit, Erit, Arsimit, Ana Lleshit edhe një tjetër ish konkurrent i Përputhen, Rinian Leka ka realizuar këngën dhe klipin e tij të parë muzikor.

“Drama” titullohet kënga e cila është një bashkëpunim më një vajzë që quhet Marigona.

Klipi është si një mini film aksion që duket se ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve, përveç faktit që këndon Riniani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat